Biz Kimiz


Profesyonel Kadromuzla Sahip Olduğumuz Bilgi Ve Tecrübeyi Siz Değerli Müşterilerimizle Paylaşmanın Heyecanını Duyuyoruz.
LİDER FUAR, 25 Yıllık sektör tecrübesi ile sizlere uluslararası düzeyde hizmet vermektedir.
YURTİÇİ VE YURTDIŞI olmak üzere birçok noktada, uluslararası tedarikçi ağı ve güçlü yerel hizmetleri ile, maksimum kalite ve bütçe performansı sunar.
LİDER FUAR, size özel tasarım ve uygulamalar ile çözüm ortağınız olur Ticari ve kültürel tüm fuarlarınızda firmanızın en etkin tanıtımı için, değişen tasarım trendlerini takip eden, özgün, yaratıcı tasarım fikirleri ile müşterilerine ahşap, modüler maksima olmak üzere 1.500 m2'lik atölyesinde kendi uzman ekibi ile hizmet verir.
Her projeye, ayrı heyecan ve müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan LİDER FUAR ekibi, dinamik yapısıyla daima müşteri memnuniyeti için çalışır.


  ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Temelde çevrenin korunması, sorunun kaynağında önlenmesi, doğal kaynakların verimli ve sürdürülebilir kullanımı, insan sağlığının güvence altına alınması ile yaşam standartlarının en yüksek seviyeye taşınması öncelikli çevre politikamız ve sorumluluğumuzdur.

Mimari Çizim
Misyonumuz

Her geçen gün artarak devam edecek hizmet kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmak; "müşteri memnuniyeti önceliktir" ilkesi ile tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak; yasalara, ahlak kurallarına daima uymak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek; ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun, ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yarınımızı şekillendireceği bilinci, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet gereksinimlerini karşılayabileceği bir firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; faaliyet konumuzla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir Şirket olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

Vizyon
Lider Fuar © - 2022
Web Tasarım Sapka.org   ©